MEGATRANS POMOC DROGOWA DĄBROWA GÓRNICZA 24H

DĄBROWA GÓRNICZA – SŁAWKÓW – ZĄBKOWICE – CHRUSZCZOBRÓD – ZAWIERCIE

+48 501 168 466

Pomocy Drogowej trzeba zaufać

Prawie każdy z nas kierowców miał taką sytuację na drodze, która wymagała wezwania pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej. Zmuszeni jesteśmy wtedy zaufać obcej firmie bo przecież nie ściągniemy zaufanej osoby na drugi koniec Polski. Dodatkowo iluż by nam trzeba było mieć przyjaciół by do każdej usterki mógł ktoś przyjechać. To bezsensu. Musimy umieć zaufać ekipie miejscowej pomocy drogowej i choć być może nie będziemy usatysfakcjonowani to jednak następnym razem znów nie będziemy mieli wyjścia.

Wygodnie było by mieć numer telefonu do, już sprawdzonej przez nas lub przez znajomych, dobrej, zaufanej Pomocy drogowej z regionu w którym akurat się znaleźliśmy. Jest jasne wszak, że nie będziemy mieć takich telefonów z całej Polski. Pomijając już fakt, że zawodowy kierowca często podróżuje rożnymi autami kończąc na osobówkach kiedy jedzie na urlop.

Jednak kiedy większą część życia spędzamy w podróży samochodem przydało by się mieć pod ręką telefon do już sprawdzonej pomocy drogowej o w miarę uniwersalnym profilu.

I tu pragniemy wam zaoferować nasze usługi. Megatrans to stale rozbudowująca się w całym kraju sieć warsztatów pomocy drogowej, która specjalizując się w obsłudze samochodów dostawczych jest również absolutnie profesjonalnie przygotowana do zaopiekowania się busami, osobówkami czy maszynami drogowymi. Załogi Megatrans w każdym rejonie są tak samo skuteczne, życzliwe i godne zaufania. Zapewne nie jesteśmy jedyną rozbudowaną firmą pomocy drogowej, ale jesteśmy pewni, że nie będziecie już musieli poszukiwać innej.

Załogi Megatrans czuwają w Dąbrowie Górniczej, Zawierciu, Sławkowie, 24 godziny na dobę. Pierwsza decyzja jest zawsze najtrudniejsza, ale kiedy nas poznacie i wy i wasi znajomi będziecie już naszymi klientami zawsze kiedy będzie taka potrzeba.

Zastanówmy się co nasza firma może wam zaoferować.