LAWETA 24H - AUTO HOLOWANIE

DĄBROWA GÓRNICZA – SŁAWKÓW – ZĄBKOWICE – CHRUSZCZOBRÓD – ZAWIERCIE

+48 501 168 466

Lawety i autolawety 24H. Zaufany transport na każdą okazję.

Jeśli szukamy transportu w firmie specjalizującej się w pomocy drogowej to zwykle powodem jest awaria czy wręcz uszkodzenie naszego pojazdu. Wówczas nie wiele osób będzie przebierać w firmach, a co najwyżej zdobędą się na pertraktowanie ceny za usługę. Nie mniej bardzo istotną informacją może być odpowiedź na pytanie czy laweta na której przewożone będzie nasze auto jest wystarczająco zaufanym sprzętem? Takie pytanie, jeśli już, przychodzi nam do głowy dopiero po fakcie. Nie mamy tu koniecznie na myśli sytuacji, w której nasz pojazd został dodatkowo uszkodzony w transporcie, a jedynie stan kiedy już opadają emocje i zaczynają się rozważania. Stare przysłowie „Mądry Polak po szkodzie” niestety czasami się sprawdza. Gdyby pomoc drogowa była w naszym kraju instytucją społecznego zaufania sytuacja miała by się zgoła inaczej.

Megatrans , od lat pracuje nad taką zmianą postrzegania pomocy drogowej HDS. Głównie przez budowanie indywidualnych więzi z klientem i tworzenie sieci warsztatów pomocy drogowej, które wzajemnie się wspierają. Jednak dbamy także o rozszerzanie usług, a w tym transportowych. Uważamy, że zdobywając zaufanie klientów korzystających z naszych usług dodatkowych, budujemy zaufanie do pomocy drogowej przez przekonanie o sprawnym i przygotowanym na każdą okazję sprzęcie. Mamy już praktyczne potwierdzenia naszych działań gdzie klienci korzystający z innych, dostępnych usług zwracali się do nas o pomoc w sytuacjach kryzysowych z wiedzą o gwarantowanej jakości naszej bazy sprzętowej.

Szczególnie baza lawet i autolawet, jaką dysponujemy, jest pod stałą kontrolą. Ich sprawność jest gwarantem naszych zleceń gdyż to one są podstawowym sprzętem na jakim pracujemy. Ta baza pozwala nam w regionie naszego miasta Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice podjąć każdy pojazd i przewieść go wszędzie pod wskazany adres lub podjąć się naprawy na miejscu. Warto więc o tym pamiętać, że wybierając Megatrans otrzymujecie państwo do swojej dyspozycji o wiele szerszą ofertę pozwalająca skorzystać z gwarantowanego transportu na terenie kraju i Europy.